Shoptet

logo Shoptet.cz

Porovnávač zboží Buyfree pracuje na stejném principu jako známá Heuréka, Zboží.cz a další. Navíc má mobilní aplikaci, ve které si zákazníci mohou vyhledávat zboží pomocí obrázků ve stylu „Vyfoť, srovnej, nakup“. To jim může výběr a nákup výrazně ulehčit, a tak vám začnou rychleji přibývat objednávky. Rovněž mohou využít čtečku čárových kódů, což je ještě přesnější.

K dispozici dostanete vlastní affiliate program, díky kterému máte vždy přesný přehled o všech uskutečněných prodejích, výši provize a svých konverzích. Neplatí se žádné registrační poplatky ani poplatky za správu – a za prokliky po vás taky nikdo nic chtít nebude.

Proč si vybrat právě tento doplněk

Největší výhoda porovnávače BuyFree spočívá v mobilní aplikaci, která díky vizuálnímu vyhledávání nasměruje potenciálního klienta přímo k vám. Tím se vám otevírá další prodejní kanál a skryté cestičky pro zákazníky, kteří o vás doteď nevěděli.

Další možností, jak zvýraznit svůj e-shop, je možnost aukcí, do kterých umístíte libovolné vlastní produkty. Zákazníci je pak mohou dražit za své Buyfree body které získávají za nákupy přes BuyFree a doporučení k registraci.

Samozřejmě je zde i placená možnost topování produktů a umístění bannerů.

Pro koho je doplněk určen

BuyFree ocení všichni e-shopaři, kteří chtějí být blíže svým potencionálním zákazníkům a rádi zkoušejí nové zdroje pro své konverze.

Jak si doplněk aktivovat?

Buyfree si tak můžete snadno sami zdarma vyzkoušet.

  • Nejprve je třeba doplněk objednat - to provedete přímo na stránkách Shoptet.cz. Obratem vám dorazí e-mail s přihlašovacími údaji do administrace BuyFree partner
  • Zároveň se vám na web implementuje měřicí kód, který bude hlídat proklikovost a konverze. Je to snadné, stačí postupovat podle pokynů níže
  • Po přihlášení do administrace BuyFree bude váš e-shop viditelný na portále BuyFree. Po kliknutí na něj se dostanete do detailu e-shopu
administrace BuyFree
  • V administraci vašeho e-shopu na Shoptetu je potřeba si zabezpečit feed bezpečnostní hashí, kterou je třeba zkopírovat a vložit do administrace BuyFree
bezpečnostní hash
  • Políčko pro vložení bezpečnostní hashe naleznete v detailu e-shopu pod nastevením
detailu e-shopu pod nastevení
  • Po úvodním nastavení bude vše fungovat samo. Pomůže vám automatická synchronizace, pro kterou stačí dobře známý export ve formátu pro Heureku. Brzy bude možné využít pro synchronizaci i dalších formátů exportu jako je Google Shopping, Zboží a další.